Recent posts

Type Title Author Replies Last Postsort icon
Blog entry Развод на филмската двојка Анџелина Џоли и Бред Пит Simeon 15/04/2019 - 17:27
Blog entry Фудбал Ајакс Јувентус и Манчестер Барселона трофеј за шампиони Simeon 5 12/04/2019 - 20:49
Blog entry Многу,Многу емотивна „ѕвездичка“ Simeon 06/04/2019 - 17:39
Blog entry Вовед на посетата на папата Франциско во Скопје Simeon 03/04/2019 - 12:50
Blog entry Премиер на соседна Грција во пријателска посета Simeon 02/04/2019 - 18:38
Blog entry Тлото во светот околу 30 март 2019 не мирува! Simeon 31/03/2019 - 18:51
Blog entry Предвидениот за 28 земјотрес коректен до ден,истовремено еруптира Попокатепетл Simeon 29/03/2019 - 17:52
Blog entry Ретрограден Меркур од утре преминува во директно движење Simeon 27/03/2019 - 19:47
Blog entry Европскиот парламент го врати стариот режим на сметање на времето Simeon 26/03/2019 - 15:31
Blog entry Јавете се на мобилен за натална карта Simeon 25/03/2019 - 19:00
Blog entry Џаимини астрологија вовед и поглавја Simeon 25/03/2019 - 13:08
Blog entry Фудбалски натпревар Словенија Македонија Simeon 24/03/2019 - 18:12
Blog entry Геомагнетна бура од умерена втора категорија Simeon 23/03/2019 - 04:53
Blog entry Предвидено со дадени денови ескалација на Блискиот Исток Simeon 15/03/2019 - 18:13
Blog entry астрологија судир Индија Пакистан со дадено предвидување Simeon 03/03/2019 - 15:25
Blog entry Предвиден период за силен земјотрес во светот Simeon 03/03/2019 - 03:00
Blog entry 91-ви Оскар за 2019 Simeon 24/02/2019 - 23:40
Blog entry Подсетување на кандидатите Иванов и Пендаровски Simeon 02/02/2019 - 19:00
Blog entry Астро Најавениот земјотрес предвиден до ден магнитуда 6.6 рихтер Simeon 26/01/2019 - 14:54
Blog entry Беше најавенпо за 20 јануари лизгање на земјиште и патни несреќи Simeon 20/01/2019 - 23:47
Blog entry Трите астро предвидувања коректни Тереза Меј,земјотрес тероризам Simeon 16/01/2019 - 18:41
Blog entry Земјотрес 6.6 степени Рихтер Ванату во даден период Simeon 15/01/2019 - 20:58
Blog entry Златен Глобус 2019 Simeon 06/01/2019 - 11:29
Blog entry Протести во светот јануари 2019 Simeon 06/01/2019 - 02:03
Blog entry Новогодишно Интервју дадено за вестите на Канал 5 Simeon 05/01/2019 - 23:10