Recent posts

strict warning: Declaration of views_handler_field_user_name::init() should be compatible with views_handler_field_user::init(&$view, $data) in /home/simeonat/public_html/asvedic.com/sites/all/modules/views/modules/user/views_handler_field_user_name.inc on line 61.
Type Title Author Replies Last Postsort icon
Blog entry Летно сметање на време во Република Македонија Simeon 2 08/02/2018 - 13:00
Blog entry 90 Оскар закажан за 4 март 2018 номинации и победници Simeon 23/01/2018 - 19:03
Blog entry Предвиден првиот посилен земјотрес во 2018 Хондурас 7.6 рихтерови Simeon 10/01/2018 - 13:29
Blog entry Златен Глобус 2018 номинации и победници Simeon 1 08/01/2018 - 12:00
Page Годишен хороскоп за 2018 Simeon 03/01/2018 - 13:51
Blog entry Среќна нова 2018 година Simeon 31/12/2017 - 15:28
Blog entry Биткои 10000 долари надминат Simeon 4 16/12/2017 - 14:46
Page Предвидени настани мундана астрологија 2017 Simeon 10/12/2017 - 18:00
Blog entry Стравични Пожари во јужна Калифорнија Simeon 07/12/2017 - 19:02
Blog entry Планетните транзитни влијанија во 2018 Simeon 30/11/2017 - 15:33
Blog entry Хакерски напад предвидуван пред 5 месеци Simeon 2 27/11/2017 - 17:48
Blog entry 20 производствени Клучеви на Ивао Кобајаши Сан Simeon 23/11/2017 - 15:51
Blog entry Астрономска Астролошка Поделба на денот Simeon 22/11/2017 - 12:31
Blog entry Предвидување за тероризам во САД пред 11 месеци Simeon 16/11/2017 - 17:55
Blog entry Удаја Лагна прва куќа Simeon 13/11/2017 - 12:06
Blog entry Поплавите на Балканот 2017 предвидувани пред година Simeon 25/10/2017 - 22:17
Blog entry 50 мртви од Пукање во Лас Вегас за време концерт Simeon 2 05/10/2017 - 12:34
Blog entry Предвидени двата силни земјотреси кои го погодија Мексико за две недели Simeon 21/09/2017 - 23:26
Blog entry Мексико земјотрес 8.1 рихтер еднаш во 100 години Simeon 2 20/09/2017 - 15:11
Blog entry Facebook застапеност на пребарување линк фотографија видео итн Simeon 15/09/2017 - 12:30
Blog entry Шрила Прабхупада духовно предавање за влијание на кармата Simeon 14/09/2017 - 18:34
Blog entry Ураганот Харви со 215км/сат удри на Тексас четврта категорија на сила Simeon 3 07/09/2017 - 13:25
Blog entry Бројката 5 кај добитничката на 758 милиони долари, Месечина Девица ,Сонце во Овен Simeon 26/08/2017 - 21:38
Blog entry Проблеми со потемнети места на забите Simeon 1 23/08/2017 - 22:23
Blog entry Супер Куп 2017 Реал против Манчестер се одржува во Скопје Simeon 1 23/08/2017 - 12:15